Koszyk (pusty)

Dekoracje i ozdoby okolicznościowe z drewna

Każda okoliczność jest dobra, aby podarować drugiej osobie wyjątkowy upominek. A im oryginalniejsza ozdoba, tym uśmiech na twarzy szerszy! Niebawem na świat przyjdzie pierwsze dziecko przyjaciół? A może przygotowujecie się do świętowania Pierwszej Komunii Świętej? Każdą z tych okazji uświetnią drewniane dekoracje w oryginalnej odsłonie, które znajdziecie w naszej ofercie.

Proponujemy ozdoby okolicznościowe wykonane z drewna, które zachwycą najbliższych. Wyjątkowość ozdób tkwi w możliwości ich personalizacji: na każdej dekoracji może znaleźć się pięknie wygrawerowany napis wraz ze zdjęciem. Pudełko na Biblię stanie się ciekawym opakowaniem dla prezentu komunijnego, ozdoba z drewna w formie zaproszenia na chrzest pozytywnie zaskoczy zaproszonych na uroczystość gości, a drobiazg w postaci urodzinowej zawieszki wywoła uśmiech na dziecięcej twarzy.

Okolicznościowe dekoracje wykonujemy zgodnie z zamówieniem: wystarczy szczegółowo opisać, co ma znaleźć się na przedmiocie. Dzięki temu stworzymy niepowtarzalne przedmioty.

wersja: mobilna normalna