Koszyk (pusty)

Drewniane gadżety reklamowe

Dość już drukowania ulotek i rozdawania gadżetów reklamowych w postaci długopisów lub smyczy na klucze. Czas na coś zupełnie nowego! Dla Ciebie i Twojej firmy przygotujemy oryginalne dekoracje z drewna, dzięki którym będziesz mógł zapisać się na dłużej zarówno w pamięci pracowników, jak i potencjalnych klientów!

W czym tkwi wyjątkowość naszych rozwiązań? Gadżety reklamowe wykonujemy z drewna, do zdobienia używając techniki grawerowania. W ten sposób personalizujemy przedmiot – możemy umieścić na nim niemal każdą grafikę i informację, tworząc nietuzinkowy wyróżnik Twojej marki. Metki z logo firmy, zawieszki z zabawną sentencją, eleganckie etui na długopisy, oryginalne zakładki na książki… co tylko zechcesz.

W ofercie znajdują się propozycje przeznaczone w dużej mierze dla branży włókienniczej, ale nasze możliwości są znacznie szersze! Możemy stworzyć niepowtarzalne drewniane gadżety reklamowe, na których znajdzie się logo i nazwa firmy lub przyciągające uwagę hasło. Pomysłowość w tej kwestii nie ma ograniczeń!

wersja: mobilna normalna