Koszyk (pusty)

Drewniane dekoracje i ozdoby świąteczne

Okazji do celebrowania wspólnych chwil w gronie najbliższych jest naprawdę wiele – nie tylko w Wielkanoc czy Boże Narodzenie, ale także w dni przeznaczone dla tych, którzy opiekują się nami na co dzień: rodziców, dziadków oraz nauczycieli. Radość w związku ze wspólnym świętowaniem może przybrać też kształt drewnianych dekoracji i ozdób, które czekają na podarowanie.

W zależności od okazji, znajdziecie tutaj oryginalne ozdoby świąteczne oraz przedmioty nawiązujące do Wielkiej Nocy lub Bożego Narodzenia. Każda dekoracja może przybrać indywidualny wygląd dzięki technice grawerowania w drewnie. Wizerunek dziecka na wielkanocnym jajku lub zawieszce na choinkę stanie się piękną rodzinną pamiątką.

Nie zapominamy również o dorosłych: dla nich również przygotowaliśmy piękne drewniane dekoracje świąteczne. Mama i tata z pewnością ucieszą się na widok zegara ze swoimi imionami, nauczyciel będzie zachwycony zakładką na książki z ulubionym cytatem, a dziadkowie docenią misternie wykonane ozdobne etui na długopisy.

wersja: mobilna normalna